ВелоМандри

Різноманітні розваги в Карпатах – це сфера для справжніх екстремалів. Якщо Ви приїхали на відпочинок і оздоровлення, то Вам сюди!

Ставши учасником екскурсії на велосипеді, Ви побачите старовинні гуцульські церкви, діючий польський костьол, кілька десятків австрійських та польських віл, а також унікальні пам'ятки: австрійські залізничні мости-віадуки, збудовані 120 років тому, трампліни для стрибків на лижах, які функціонують цілорічно в Ворохті. І інші унікальні місця Карпат, які розмістились на Яремчанщині. Вартість екскурсій, які тривають ~ 2 – 6 годин, включає прокат гірського велосипеду та шолому, інструктаж та супровід гідів.

Вартість для дитини:

  • дітям до 7 років з батьками, сутєві знижки!

Додатково:

  • Якщо Ви бажаєте приїхати раніше і провести час у Карпатах - ми пропонуєм пакет послуг:
  • зустріч на вокзалі
  • поселення в готель
  • екскурсії та поради щодо проведення цікавого дозвілля

На Вас чекає велика кількість велосипедів як для дорослих,так і для дітей. Місцезнаходження прокату дуже зручне для веломандрівок: мальовниче карпатське селище Микуличин. Всі без виключення велосипеди фірмові, в ідеальному технічному стані та регулярно перевіряються кваліфікованими працівниками.

Всі маршрути подорожі проходить заповідною територією Карпатського національного природного парку. 90% шляху йде другорядними асфальтованими та ґрунтовими дорогами з незначним автомобільним рухом. Рівень складності трас – початковий, але будьте готові до подолання гірських підйомів та до швидких спусків!

Плануєте бюджетний відпочинок? Ми можем дати Вам гарну ідею або пораду, як найкраще це реалізувати...

Вгору