Еко-туризм

Вам набридли страндартні екскурсії? Ви не хочете відпочивати як всі? Тоді запрошуємо Вас у захоплюючий квест вершинами Карпатських гір!

Еко-туризм – справжній виклик ХХІ-му століттю! Це унікальна змога провести від 1 до 5 днів у обіймах природи. За цей період Ви не лише пізнаєте всю її сутність, але й віднайдете внутрішню (інколи навіть втрачену) гармонію, відкинувши на мить матеріальний світ. У трьох різних гірських районах, на Вас чекатиме екологічний дерев'яний будиночок. Подорожуючи від одного до іншого, Ви самі оберете який Вам більше до вподоби, та проведете там незабутній час у справжньому пригодницькому стилі.

Мисливська хижа

Природа є ідеальним балансом в нашому світі, і якщо ти знаходишся з нею в гармонії, бережеш її, то вона обов`язково підкаже тобі дорогу до щастя.

Наша подорож бере свій початок у м. Яремче. Тамтешніми вершинами, ми вирушаємо до першого пункту - «Мисливської хижини». Наступною зупинкою під назвою «Хатинка грибаря», буде одна з вершин с. Микуличин, до якої Ви добиратиметесь мальовничими гірськими хребтами. Останній наш привал – це «Лісничий будиночок», розміщений у віддалених лісах цього ж села.

Хатинка грибаря

Інколи просто необхідно піти у місця, де нікого більше немає, щоб відновити зв'язок з самим собою і повернутися назад оновленим.

Протягом усієї мандрівки Ви матимете змогу побачити величні Карпатські гори зсередини, відчути їхню силу та дух. Ви переконаєтесь у тому, що найцікавішими завжди є малозвідані шляхи.

Лісничий будиночок

Хочеться залишитися наодинці з природою. Хочется жити в невеликому, але дуже затишному будиночку, гуляти вранці в тихому лісі, вдихати чисте повітря і просто насолоджуватися спокоєм.

Як тільки Ви оберете для себе бажане місце ночівлі, вся територія навколо автоматично стане Вашою. Прогулянки, збирання грибів та ягодів (у сезон), розмови навколо ватри, або просто відпочинок – усе чого душа бажає. Ви поринете у світ, де Ваша фантазія не матиме обмежень, відчуєте себе справжніми володарами світу. Ми забезпечимо Вас усім необхідним, щоб усе пройшло вдало. Ваше ж головне завдання – це отримати максимум позитивних емоцій!

Вгору