Ваш Гід

Запрошуємо Вас поринути у магічний світ Карпат!

Створіть для себе ідеальний відпочинок з інноваційною системою "Ваш Гід". Зручний поділ на категорії допоможе вам зорієнтуватися у розмаїтті екскурсій, а короткий опис місцевостей - зробити правильний вибір. Ви можете замовити один, або декілька видів відпочинку на зручний для вас день. Одразу ж, ви знатимете вартість, спосіб пересування, зможете спланувати харчування під час поїздки, а при потребі й забронювати житло. Не гайте часу, вперед до створення відпустки вашої мрії!

Карпатські вершини

Відчути себе підкорювачем, можна лише підкоривши вершину однієї з Карпатських гір. У такому поєднанні з природою, Ви можете відкрити себе по-новому!

Міста, села і місцини

У Карпатах Ви зустрінете багато цікавих міст та сіл, у які не можливо не завітати. По них розкидані особливі місцини, які наповнюють край особливим колоритом.

Неприступні фортеці

Кам'яні мури, які не здолали століття, гордо розкинулись на пагорбах. Саме у замках Ви зможете віднайти та відчути, справжній дух таємничої історії західних земель!

Флора і фауна

Найдавнішими місцевими жителями гір є тварини. Багато з них перебуває під охороною, тому кожен має унікальну можливість познайомитись з ними.

Активний відпочинок і Оздоровлення

Різноманітні розваги в Карпатах – це сфера для справжніх екстремалів. Якщо Ви приїхали на відпочинок і оздоровлення, то Вам сюди!

Шедеври водної стихії

Ніщо так не заспокоює людину, як шум води. Тому, поруч із гірськими краєвидами, бурхливі Карпатські оазиси нікого не залишать байдужим!

Духовні осередки

Християнські святині – покликані збагачувати внутрішній світ людини. Різні містичні осередки – цікаві, як історичні пам’ятки.

Екскурсійні тури

В Карпатах – стільки простору, що хочеться дихати.
Тільки в наших горах – стільки пригод, що хочеться жити!

"Світ – як книга. І ті хто не подоружують, знають лише одну сторінку..." Дивись наступні категорії, щоб дізнатися більше. Відкрий для себе інші сторінки...

Відкрити інші сторінки
Вгору