В Карпатах – стільки простору, що хочеться дихати. Тільки в наших горах – стільки пригод, що хочеться жити!
Найвищою вершиною Українських Карпат є Говерла – 2061 м. Та не зважаючи на ці грізні цифри, підкорити її реально, адже схили є досить поступливими. Місцеві розказують стару легенду, що пов’язана з її виникненням. Це історія про кохання молодика Прута та дівчини Говерли, яка була дочкою Царя Гір. Мовляв, батько, дізнавшись про це, сильно розлютився і зробив її горою. Прут зник у тих лісах, а з його сліз за коханою почалася річка. Цікавим є той факт, що назва “Говерла” почала використовуватися через помилку допущену на австрійській військовій карті. Місцева ж автентична назва гори – “Говирла” зараз повністю забута.
Шпиці – одна з вершин гірського масиву Чорногора. Розташована на північний схід від головного хребта. Скелі утворилися після давнього зледеніння. Природні кам’яні насипи подібні до велетенських веж. Розташовані на висоті більше 1800 метрів, вони вражають глядача масштабом, утворюючи цілі кам’яні коридори. Кожна брила – до 40 метрів заввишки. Брили, що вириваються із серця гори, як закостенілі крила драконів, навіть у Карпатах можна не всюди знайти. Ландшафт цієї гори наче кидає виклик мандрівникам, бо поглянувши на місцевість із верхівки, відчуваєш, що ось воно – з цієї точки ти вже подивишся на світ інакше.
Карпатські озера є дуже загадковими і оповиті багатьма легендами. Таким є і одне з найвисокогірніших в Україні, яке розташоване 1750 метрів над рівнем моря. Всі називають його Несамовитим – через великі таємниці, що криються у його маленьких глибинах. До прикладу, місцеві жителі вірять, що саме в ньому народжується град. В екскурсійній програмі туру можуть бути внесені зміни у зв’язку з погодними умовами або іншими форс-мажорними обставинами!