Рафтинг

Різноманітні розваги в Карпатах – це сфера для справжніх екстремалів. Якщо Ви приїхали на відпочинок і оздоровлення, то Вам сюди!

Рафтинг на Черемоші - це сплав порогами гірської річки в Карпатах на катамаранах, рафтах, байдарках чи каяках. Сплави на Чорному Черемоші, очевидно, є найбільш емоційними серед турів, які ми пропонуємо, адже передбачають швидкісний ~ 15 – 20 км/год спуск найскладнішими порогами, коли Вас може з головою накривати висока хвиля прохолодної води. Хоча порції адреналіну та складність сплаву сильно залежить від рівня води.

Вартість для дитини:

  • дітям до 7 років з батьками, сутєві знижки!

Додатково:

  • Якщо Ви бажаєте приїхати раніше і провести час у Карпатах - ми пропонуєм пакет послуг:
  • зустріч на вокзалі
  • поселення в готель
  • екскурсії та поради щодо проведення цікавого дозвілля

Відсутність досвіду водних походів не завадить насолодитись рафтингом на Черемоші. Все необхідне на початках Вам пояснить інструктор. Не потрібно постійно грести, але в ключових моментах варто включатись в командну роботу, щоб не налетіти на камінь. Кожен учасник забезпечується рятувальним жилетом і каскою.

Безпечний рафтинг Вам гарантуватиме: підготовлений інструктор, який обов'язково є на рафті чи катамарані. Інструктор проводить інструктаж з ТБ, пояснює правила поведінки на ріці, показує як правильно грести, та що робити в нештатних ситуаціях (переворот, сплав поза судном). Він також розподіляє учасників по місцях на судні та пояснює дії на кожному місці. Інструктор здійснює загальне керування судном і його команди обов'язкові до виконання для всього екіпажу. Всі інструктори Турклубу, що працюють на Черемоші, пройшли курси навчання інструкторів на Черемоші та мають досвід сплавів по більш складних річках України та закордону.

Плануєте бюджетний відпочинок? Ми можем дати Вам гарну ідею або пораду, як найкраще це реалізувати...

Вгору