Hutsul`s Tea

В нашій колекції зібрано корисні трави, що ростуть в заповідних зонах Карпатських гір!

Яскравий смак ароматних трав і лісових ягід. Колекція загальнозміцнюючого, тонізуючого фіто-чаю допоможе підняти імунітет, очистити організм, повернути в норму фізіологічні процеси. Підтримує гарну фізичну форму та зарадить бадьористь на довгий час. Віками жителі Карпат пізнавали тайну гірських трав, лісових ягід, готували з них чай. Саме таким чаєм вони і сьогодні пригощають своїх гостей, бажаючи їм здоров’я і довголіття. Hutsul`s Tea – це збір з висушених різноманітних лікарських рослин, які ростуть на екологічно чистих полонинах Карпат. Пити такий чай можна в будь-який час доби. Вранці він бадьорить, вдень, в жарку пору року, – відмінно освіжає, а ввечері допомагає заспокоїтись і розслабитись.

ВІД ПРОСТУДИ ~ 80 гр.

Склад: іван-чай, ожина, малина, календула, бузина, первоцвіт, чебрець, ромашка і м’ята.
Ми дбаємо про Ваше здоров’я!

ЗАСПОКІЙЛИВИЙ ~ 80 гр.

Склад: іван-чай, ожина, квітки конюшини, чайна троянда, чебрець, м’ята і меліса.
Спробуйте цілющу силу трав!

ВІТАМІННИЙ ~ 80 гр.

Склад: іван-чай, ожина, малина, смородина, ліщина, жасмін, чайна троянда, меліса, календула і липа.
Відчуй себе молодим і повним сил!

Трав'яний збір – іван-чай, ожина, смородина, малина, ліщина, жасмін, чайна троянда, меліса, календула, липа має тонізуючий ефект. А чай з листя і цвіту іван-чаю, м’яти, меліси, ожини, конюшини лучної, чайної троянди, трави чебрецю діє заспокійливо. Від простуди вилікує трав'яний збір з листя і цвіту іван-чаю, ожини, малини, м’яти, календули лікарської, бузини чорної, первоцвіту, чебрецю звичайного та квітки ромашки лікарської.

  • Спосіб приготування трав'яного чаю дуже простий. Трав’яний збір потрібно залити чистою киплячою водою і настояти кілька хвилин під закритою кришкою. Після цього цілющий напій готовий до вживання. Якщо ж збір трав залити водою і довести до кипіння, вийде трав'яний відвар. Воду для відвару можна брати будь-яку: холодну, теплу або киплячу.

  • Приємного чаювання!

    Вгору